صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 171150
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
به گزارش خبرگزاری فارس، در دیدار پایانی مسابقات نوجوانان آسیا علاوه بر قهرمانی ایران، کاوه رضایی موفقیت دیگری به دست آورد و با زدن دومین گل ایران برابر کره جنوبی عنوان آقای گل بازی ها را به خود اختصاص داد.
رضایی در مجموع شش گل به ثمر رساند تا برترین گلزن بازی های قهرمانی نوجوانان آسیا 2008 در ازبکستان باشد.
وی در این زمینه اظهار داشت: وقتی وارد بازی ها شدم می خواستم آقای گل شوم؛ اما حالا کارم سخت تر شده است.
رضایی گفت: وقتی به ایران برگشتم باید سخت تر کار کنم تا بتوانم در جام جهانی 2009 نیجریه برای تیم ملی گل های بیشتری بزنم.
رضایی که در تاشکند و در بین کارشناسان به علی دایی کوچک معروف شد،با پنج گل زده در در پنج بازی قبلی یک گل از سون جیتز کره ای جلوتر بود و با گل ششم خود در فینال نه تنها ایران را به برد 2 بر یک رساند بلکه عنوان بهترین گلزن نوجوان آسیا را نیز بدست آورد.
رضایی اولین گل خود را در بازی اول برابر بحرین زد و در بازی با ازبکستان میزبان با شوت از راه دور خود گل پیروزی بخش ایران را به ثمر رساند تا بازی 2 بر یک شود.
او در یک چهارم نهایی برابر سوریه در یازده دقیقه پایانی دوبار تور دروازه حربف را لرزاند تا برد 2 بر صفر ایران به ثبت برسد. ستاره ایران در نیمه نهایی هم در وقت تلف شده پنجمین گلش را برابر امارات به ثمر رساند. هرچند در ابتدا این گل به نام علی حیدری به ثبت رسیده بود.
سون هم در برد 5 بر کره مقابل هند سریال خود را آغاز کرد و در پیروزی 9 بر صفر مقابل اندونزی رکورد خود را به 3 رساند. او در مصاف با ازبکستان در یک چهارم 4 گله شد و در کنار فهد سلیم اماراتی و تاکومی میایوشی ژاپنی در رده دوم قرار گرفت.
دسته ها : فوتسال - تیم ملی
يکشنبه بیست و هشتم 7 1387
X